Участь викладачки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Олександри Максимець у престижному майстер-класі «Знайомі незнайомці: wow-фактор доступних продуктів» від найкращих шеф-кухарів України

15.03.2024 | 12:59

У майстер-класі «Знайомі незнайомці: wow-фактор доступних продуктів», що відбувся 12 березня 2024 року в готелі BANKHOTEL, взяла участь викладачка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Олександра Максимець.

Найкращі українські шеф-кухарі та експерти кулінарної індустрії з Києва, Івано-Франківська, Львова та Одеси поділились власним досвідом як перетворити звичайні, доступні, не преміальні продукти на wow-страви (з цікавими смаками, текстурами, подачами). Водночас їм вдалось довести, що емоційний ефект, який страви справляють на гостя, не залежить від високого фуд-коста.

Програма заходу реалізувалась у таких напрямах:

• як світові кулінарні техніки дозволяють по-новому розкрити потенціал українських продуктів;
  • популяризація непопулярних дикорослих коренеплодів;
  • новий погляд на забуті страви української кухні;
  • інтерпретація у новому сучасному вигляді старовинних рецептів;
  • застосування сучасного обладнання, технологій;
  • застосування системи кухонних дисплеїв;
  • впровадження наукових розробок, досліджень в галузі харчових технологій, мікробіології у ресторанному господарстві.

Організатори заходу забезпечили доступними знання, технології, техніку для кожного шеф-кухаря, кухаря, технолога, усім поціновувачам новинок у гастрономічній галузі. Подібні заходи дають можливість розвиватися та отримувати новий досвід, техніки, рецептури, подачі, та відкривати нові смаки без зміни локації.

Щира подяка організаторам майстер-класу та готелю BANKHOTEL за запрошення, цікаву та корисну програму зустрічі!