Участь викладачів та студентів кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій участь у роботі Міжнародного науково-практичного форуму «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни»

03.05.2023 | 14:08

Викладачі та студенти кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій взяли участь у роботі Міжнародного науково-практичного форуму «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни», що відбувся 19-21 квітня 2023 року. Організатором заходу виступила кафедра туризму Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».
Мета заходу полягала в узагальненні результатів наукових досліджень, а також розгляді особливостей функціонування і розробці практичних рекомендацій щодо вирішення проблемних сторін в діяльності суб’єктів сфери туризму та гостинності в умовах війни.
У межах науково-практичного форуму було представлено три напрямами (семінари):

• Семінар 1. «Тенденції розвитку туристичної галузі в умовах війни»;
  • Семінар 2. «Готельний бізнес у військовий період: реалії, проблеми, прогнози»;
  • Семінар 3. «Ресторанні та гастрономічні тренди світу та України».

Представники кафедри взяли участь у двох семінарах, зокрема:

• Ігор Пандяк, Дарія Самчук «Особливості розвитку ресторанного господарства України в умовах війни»;
  • Ігор Пандяк, Лілія Чудик «Використання роботів у ресторанному господарстві»;
  • Ірина Петлін, Мікаель Арутюнян «Особливості управління персоналом готельних підприємств»;
  • Ольга Вівчарук «Номінації як індикатор розвитку закладів ресторанного господарства»;
  • Оксана Паук «Вплив війни на готельний бізнес України».

Учасники Міжнародного науково-практичного форуму отримали Сертифікати.

Щира подяка організаторам за можливість долучитися до обговорення актуальних проблем функціонування суб’єктів сфери туризму та гостинності в умовах війни, доповідачам пленарного засідання, учасникам, гостям, модераторам!