Участь доцентки кафедри туризму Філь М. І. у вебсемінарі “10 причин практикувати медіаосвіту під час війни”

20.10.2022 | 14:23

18 жовтня 2022 року доцент кафедри туризму Філь М. І. взяла участь у вебсемінарі “10 причин практикувати медіаосвіту під час війни”.

Під час заходу тренери розповідали про виклики і трансформації медіаосвіти в умовах воєнного часу, розкрили багато питань в теорії та на практиці, серед яких :

• А. Юричко «Інформаційна гігієна під час війни»
  • О. Волошенюк «Медіаосвіта як протидія військовим викликам»
  • О. Мокрогуз «Три причини практикувати медіаосвіту : оптика громадської освіти»
  • Р. Шаламов «Медіаграмотність , як завжди актуальна»

Президент Академії української преси В. Іванов зазначив: “Останній в 2022 році вебінар на дану тему зібрав біля ста учасників. Це не дивно! Бо медіаграмотність під час війни справді стало життєво необхідною компетенцією”.

Завідувач кафедри методики викладання суспільних дисциплін Чернігівського ОІППО ім. К. Д. Ушинського О. Мокрогуз поділився: “Медіаосвіта набуває великого значення в освіті. Тому навчання медіаграмотності – це не забаганка, а потреба. Деталі, певні аспекти потребують роз’яснення і формування медіакомпетентності з допомогою фахівців. Тема вебінару безпосередньо спрямована на акцентуалізацію сучасного стану медіаосвіти в Україні”.

Організатори заходу: Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. @aupfoundation