Участь асистентки кафедри туризму у роботі VI Всесвітнього форуму по гастрономічному туризму

05.11.2021 | 11:36

1-2 листопада 2021 року к.е.н., ас. кафедри туризму Грицишин Анна Тарасівна взяла участь у роботі VI Всесвітнього форуму по гастрономічному туризму (Тhe 6th UNWTO World Forum on Gastronomy Tourism: Promoting Rural Tourism and Regional Development).
Захід був організований Всесвітньою туристичною організацією та проходив під темою «Гастрономічний туризм: сприяння сільському туризму та регіональному розвитку».
Форум був присвячений внеску гастрономічного туризму в соціальну та економічну інтеграцію, а також представляв унікальну можливість для експертів з усієї зростаючої галузі гастрономічного туризму поділитися новими ідеями та найкращими практиками.