Участь представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

16.10.2023 | 18:30

12 жовтня 2023 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності» у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, у якій науковці кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій взяли активну участь.
Магістри ІІ року навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» підготували наукові публікації у секції «Сучасні тенденції та стратегії розвитку готельно-ресторанного бізнесу»:

• «Адаптація діяльності закладів ресторанного бізнесу в умовах війни» – Бондаревський Аркадій, керівник – доцент кафедри, к.т.н. Маслійчук О. Б.
  • «Готельно-ресторанний бізнес в умовах невизначеності: стратегія відродження» – Сабадаш Юрій, керівник – доцент кафедри, к.т.н. Маслійчук О. Б.
  • «Інновації готельно-ресторанного бізнесу: тренди та їх впровадження» – Попова Марія, керівник – доцент кафедри, к.т.н. Маслійчук О. Б.
  • «Покращення ефективності діяльності закладів ресторанного господарства через логістику постачання продукції та мотивацію працівників» – Калашупа Юлія, керівник – доцент, к.х.н. Федина Л.О.
  • «Впровадження PR-ініціатив в діяльності підприємств сфери гостинності» – Юрій Івасюта, керівник – доцент, к.е.н. Петлін І.В.

Учасники нагороджені сертифікатами.
Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій висловлює щиру подяку організаторам, завідувачці кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорці Марії Зіновіївні Пасці. Очікуємо подальших наукових зустрічей!