Студенти кафедри географії України відвідали Lviv Open Lub й ознайомилися з функціонування молодіжного простору

14.09.2021 | 13:28

14 вересня 2021 року студенти першого курсу, що навчаються за освітньою програмою «Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток», та третього курсу спеціалізації «Просторове планування і геоурбаністика» відвідали Lviv Open Lub – міський молодіжний центр, простір інноваційної освіти, створений з метою популяризацію науки та технологій.

Спочатку для студентів провели екскурсію молодіжним центром. Далі, директорка Олена Павлюк презентувала Lviv Open Lub, розповіла про його місію та візію, роль у молодіжній політиці Львова, значенні як важливого публічного простору на Сихові.

В контексті урбаністичного підходу спільно працівниками центру та студентами визначено сутність мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!» (до якої, крім Lviv Open Lub, входять також МолоДвіжЦентр.Львів і Pixlab prostir), а також окреслено активність і можливості участі географів у молодіжній діяльності у Львові.