Студенти ГРФ-45 відвідали Центральний державний історичний архів України

01.12.2015 | 14:54

27 листопада 2015 р. студенти ГРФ-45 відвідали Центральний державний історичний архів України, Львів (ЦДІАЛ України) у рамках вивчення наукової дисципліни «Краєзнавство».
Студенти ознайомилися із діяльністю Львівського архіву – одного з найбагатших і найдавніших архівів України, фонди якого відображають історію наших теренів. Начальник відділу використання інформації документів Смольський Ігор Романович розповів про історію формування та еволюцію установи, забезпечення збереження та використання документів, науково-технічне удосконалення фондів, правила роботи в читальному залі.
Учасники екскурсії із цікавістю розглядали експозиції кабінетів палеографії, сфрагістики й геральдики.
Дякуємо керівництву установи за можливість відвідати архів, зокрема, Пельц Діані Іванівні, Стефаник Олесі Юріївні, Смольському Ігорю Романовичу.