Студенти-екологи відвідали першу в Україні станцію компостування органічних відходів

23.09.2021 | 10:24

Студенти кафедри конструктивної географії і картографії географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

• відвідали першу в Україні станцію компостування органічних відходів;
  • побували на ділянці, де невдовзі буде функціонувати найбільше і найсучасніше в Україні сміттєпереробне підприємство;
  • мали змогу на власні очі побачити процес рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Висловлюємо величезну ПОДЯКУ працівникам ЛКП ЗЕЛЕНЕ МІСТО Зелене Місто за неймовірно пізнавальну екскурсію, мотивацію студентів до високих екологічних стандартів і віру у те, що ВСЕ МОЖЛИВО за умови спільного бажання, критичного мислення і невтомної праці! Також наша уся велика еколого-географічна родина дуже хоче попросити своїх ФБ друзів:

СОРТУЙТЕ СМІТТЯ і ВИКИДАЙТЕ ОРГАНІЧНІ ВІДХОДИ У ВІДПОВІДНІ КОНТЕЙНЕРИ БЕЗ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ.

Це не лише зменшить кількість сміття, але й принесе користь ґрунту, воді, біоті, а головне – нам – мудрим людям, що отримали у дар цю чудову планету!️