Студентці другого курсу географічного факультету групи ГРФУ-21с Анні Тищенко призначено Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка

07.09.2023 | 11:53

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1005 від 17 серпня 2023 року “Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні на 2023/2024 навчальний рік” студентці другого курсу географічного факультету групи ГРФУ-21c (спеціальність “Географія”, освітня програма “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) Анні Тищенко призначено Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка.
Стипендію засновано в 2017 р. з метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу наймолодших Героїв Небесної Сотні. Згідно з “Положенням про академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні” її отримують студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, зокрема, сприяють: становленню демократичної та правової держави, розвитку в закладі освіти та в суспільстві принципів демократії, справедливості та рівності; усвідомленню студентами (курсантами) цінностей громадянського (вільного демократичного) суспільства, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина; утвердженню та захисту прав і свобод людини та громадянина, інших демократичних цінностей і свобод.
Щиро вітаємо Анну Тищенко з визнанням на офіційному рівні її активної громадянської позиції, освітніх і наукових досягнень!
З Наказом Міністерства освіти і науки України № 1005 від 17 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій імен Героїв Небесної Сотні на 2023/2024 навчальний рік» можна ознайомитися за посиланням: