Студентська міжуніверситетська наукова конференція

19.04.2019 | 15:55

18 квітня 2019 року відбулася спільна студентська наукова конференція з участю кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка та кафедри теоретичної та прикладної економіки і НДЦ “ДЕМОС” Національного університету “Львівська політехніка”.

Конференція відбулася під керівництвом Олега Шаблія, а також професора Науково-дослідного центру соціальної й демографічної політики та управління “ДЕМОС” Національного університету “Львівська політехніка” Уляни Садової.

З доповідями виступили 12 студентів: Бабій А., Романчишин М., Боднар С., Борсук Ю., Назарчук О., Стадник О., Кривка І., Головашова А., Побігушка Я., Голубицький С., Дацій Х., Левочко М. Після кожної доповіді були запитання до молодих науковців і творча дискусія.

Підсумки конференції підвели професор Уляна Садова і професор Олег Шаблій.

За результатами конференції були визначені такі переможці:

Перше місце: Бабій Андрій; Борсук Юрій; Голубицький Сергій.

Друге місце: Боднар Софія; Кривка Ірина; Левочко Мар’яна; Романчишин Марія.

Третє місце: Головашова Алла; Дацій Христина; Назарчук Олександра; Побігушка Ярина; Стадник Олена.