“Стан галузі оптики та оптометрії в Україні в умовах війни” – тема доповіді аспіранта Володимира Дітчука на науковому семінарі кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія

17.04.2024 | 15:20

15 квітня 2024 року на кафедрі економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія відбувся науковий семінар.
З доповіддю “Стан галузі оптики та оптометрії в Україні в умовах війни” виступив аспірант 1 курсу Володимир Дітчук.
У доповіді розглянуто історико-географічні особливості та чинники розвитку галузі оптики та оптометрії в Україні, проаналізовано місце України у світі перед війною щодо забезпечення населення відповідними послугами; описано виклики, які постали перед галуззю оптики та оптометрії в умовах війни.