Студентка кафедри географії України групи ГРФУ-31с Марія-Оксана Кіт (ОП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) стажувалася у Львівській обласній військовій адміністрації

26.02.2024 | 20:24

У період з листопада 2023 р. по лютий 2024 р. студентка третього курсу бакалаврату кафедри географії України групи ГРФУ-31 Марія-Оксана Кіт, що навчається за освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, успішно пройшла стажування у Львівській військовій адміністрації за програмою “Академія перших можливостей”.

Стажуючись, студенти мали можливість вдосконалити свої знання та навички у сфері державного управління, розкривати свій потенціал, а також здобути практичний досвід державної служби.
Вони також взяли участь у різних проектах та ініціативах, а головне – долучилися до розвитку Львівщини.
Ініціативу стажування молоді “Академія перших можливостей” у Львівській ОВА реалізовують вже втретє за підтримки Голови адміністрації – Максима Козицького.
Усі молоді люди, що брали участь у програмі стажування, отримали від Голови ЛОВА сертифікати.