Співпраця з Reikartz Hotel Group у рамках роботи зі стейкхолдерами

12.10.2021 | 10:11

11 жовтня 2021 р. відбулась професійна зустріч представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій ЛНУ імені Івана Франка та Reikartz Hotel Group у рамках співпраці зі стейкхолдерами. У зустрічі взяли участь завідувач кафедри доц. Пандяк І. Г.,доц. Кушнірук Г. В. та HR Director у Reikartz Hotel Group Ольга Зубань. Учасники зустрічі обговорили основні напрями співпраці, які заклали в основу договору, зокрема:

• проходження виробничої практики студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології» на базі готелів національної мережі Reikartz Hotel Group;
  • проведення тренінгових, навчальних занять на базі готелів Reikartz Dworzec Lviv, Reikartz Medievale Lviv та Reikartz Mural Lviv;
  • міжнародне стажування студентів, зокремау Німеччині та Швеції;
  • працевлаштування випускників спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології»;
  • підвищення кваліфікації, стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій.

У результаті зустрічі підписано Договір про співпрацю між кафедрою готельно-ресторанної справи та харчових технологій та Reikartz Hotel Group.

Колектив кафедри націлений на тривалу ефективнуспівпрацю з готелями національної мережіReikartz Hotel Groupу напрямку практичної підготовки висококваліфікованих фахівців індустрії гостинності!