Спільна туристично-ресторанна екскурсія першокурсників

14.07.2023 | 13:11

На двох спеціальностях напряму «Сфера обслуговування» – «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа», у святковий день, присвячений апостолам Петру і Павлу, організовано ознайомчу об’єднуючу екскурсію. Вона охоплювала відвідування підземелля Гарнізонного храму Петра і Павла та пивного ресторану Театр пива «Правда».

Студенти ознайомилися з історією храму Петра і Павла та здійснили екскурсію його підземеллям. Завдячуємо організації відвідування викладачу кафедри туризму, керівнику дестинації підземелля Гарнізонного храму – Тарасові Завадовському.
Наступний об’єкт відвідування першокурсників – ресторан Театр пива «Правда» на площі Ринок.

Завдяки гіду ресторану Станіславу ознайомились зі структурою закладу, його пропозиціями та туристичною функцією.
Студенти провели дегустацію найпопулярніших пивних напоїв та ознайомились з технологією обслуговування та промоцією крафтових пивних напоїв. особлива подяка директору ресторану Театр пива «Правда» Юрію Заставному та гіду Станіславу за презентацію ініціатив закладу.