Студент кафедри географії України групи ГРФУ-11с Назарій Шкрібинець узяв участь у міжнародній школі “Green Urnanization” за програмою  Еразмус+ , що відбулася в Польщі

10.10.2023 | 10:47

У період із 28.09.2023 р. до 04.10.2023 р. студент кафедри географії України групи ГРФУ-11с Назарій Шкрібинець, що навчається за бакалаврською освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, узяв участь у міжнародній школі “Green Urnanization” (“Зелена урбанізація”) за програмою Еразмус+, що відбулася в Буди-Ґлоґовські в Підкарпатському воєводстві Республіки Польща. Приймаючою стороною була Фундація імені Братів Солунських Кирила й Мефодія. Участь у школі передбачала численні освітні заходи, пов’язані з вивченням екологічних міських просторів, виїзну навчальну екскурсію до м. Ряшів, тематичний тур – ревіталізація міського простору, інші активності. Учасниками школи були представники чотирьох країн: України, Польщі, Боснії і Герцеговини, Сербії. Усі учасники міжнародної школи отримали іменні сертифікати.