Семінар-зустріч викладачів та студентів кафедри туризму із представником туристичного оператора TUI Ukraine

16.11.2018 | 13:41

13 листопада 2018 р. у аудиторії № 6 географічного факультету відбулась зустріч студентів 1-го, 2-го та 3-го курсів та викладачів кафедри туризму в особі проф. Мальської М.П., доц. Монастирського В.Р., ас. Біланюк О.П., доц. Пандяка І.Г., доц. Романіва П.В., доц. Безручка Л. С., доц. Мандюка Н.Л., ас. Завадовського Т.Б. із заступником директора із дистрибуції з регіонального розвитку провідного міжнародного туроператора TUI Ukraine, випускником кафедри туризму Романом Сливкою. На зустрічі були обговорені основні напрями діяльності провідного оператора України TUI Ukraine, його організаційною структурою, ознайомлення із готельною мережею та франчайзинговою системою компанії TUI Group. На зустрічі було обговорено умови стажування студентів на посадах «Екскурсійний гід», «Шоп-гід», визначено перелік вимог до стажерів та умови, які гарантуватимуться студентам під час проходження стажування.

До уваги студентів, які хочуть взяти участь у стажуванні в Туреччині за програмою туроператора TUI!

Анкети для участі у стажуванні знаходяться на кафедрі туризму аудиторія 4, 1 поверх географічного факультету. Для участі у стажуванні необхідно взяти бланк анкети, заповнити його, вклеїти своє фото (розмір фото 3х4), і вже заповнену анкету із своїми даними та контактним номером телефону залишити на кафедрі туризму

По всіх питаннях можна звертатись до Біланюк Ольги Петрівни за контактним номером 0979988011.