Розпочався польовий період ґрунтового розділу навчальної практики студентів І курсу групи ГРН-11с (ОП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель»)

18.06.2024 | 06:55

17.06.2024 розпочався польовий період ґрунтового розділу навчальної практики студентів І курсу групи ГРН-11с географічного факультету спеціальності «Науки про Землю», які навчаються на ОП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель».

Дослідження чорноземів опідзолених (попелястих) проведено в околицях смт. Сокільники у межах Львівського плато.
Незважаючи на доволі мінливі погодні умови та складність діагностики морфологічної будови генетичного профілю досліджуваного ґрунту, майбутні ґрунтознавці та експерти з оцінки земель успішно впоралися з поставленим завданням, що дозволило абсолютно точно визначити його класифікаційну приналежність.

Отож панове, на світлині розрізу будова генетичного профілю ЧОРНОЗЕМУ ОПІДЗОЛЕНОГО (ПОПЕЛЯСТОГО) глеюватого легкосуглинкового на лесоподібному суглинку.

Побажаємо нашим студентам гарної погоди і нових відкриттів у наступні дні практики!