Розпочалась практика у студентів кафедри туризму географічного факультету

27.06.2023 | 17:12

22 червня 2023 року у студентів другого курсу кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка розпочався розділ навчальної практики «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств».

Керівники доц. Красько А.Б., проф. Паньків З.П., доц. Стецький В.В., проф. Кирильчук А.А., доц. Біланюк О.П., доц. Худо В.В., доц. Іванюк Г.С. підготували та ознайомили студентів із метою, завданням, робочим графіком її проведення та методичним вимогами до підготовки звітів.
Першу навчальна екскурсію із вивчення організації та технології діяльності туристичного підприємства студенти здіснили під керівництвом доц. Біланюк О.П, доц. Красько А.Б і доц. Стецького В.В., доц. Кізими В.Л. на туристичну фірму “Loyal Touristik” і готельно-ресторанний комплекс “GRAND HOTEL”.