Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична онлайн-конферен­ція  «Сучасний стан і перспективи розвитку геоморфології і палеогеографії в Україні»

26.11.2020 | 09:39

26 листопада 2020 р. розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична онлайн-конферен­ція  «Сучасний стан і перспективи розвитку геоморфології і палеогеографії в Україні», присвячена 70-річчю кафедри геоморфології і палеогеографії Львівського національного університету імені Івана Франка. В конференції приймають участь більше 80 науковців з України, Польщі, Румунії, з вищих закладів освіти та наукових установ. Дослідники представляють та обговорюють свої наукові досягнення в галузі геоморфології, палеогеографії та геотуризму.

За результатами конференції видано Збірник наукових тез. Видано також буклет про історію розвитку кафедри геоморфології і палеогеографії.