Участь у міждисциплінарній конференції “Rebuilding Ukraine: People, Ideas, Technologies, and Resources”

04.04.2023 | 14:11

28 березня 2023 р. асистент кафедри економічної і соціальної географії Любов Котик взяла онлайн-участь у міждисциплінарній конференції орієнтованій на післявоєнну відбудову України: “Rebuilding Ukraine: People, Ideas, Technologies, and Resources”.

Конференція відбулася в Орхуському інституті передових досліджень Орхуського університету, Данія (Aarhus Institute of Advanced Studies at Aarhus University, Denmark).
Вона організована з ініціативи 12 стипендіатів AUFF-Україна та пройшла у змішаному (очно-онлайн) форматі. Конференція спрямовувалася на обмірковування поточного соціально-економічного стану України, аналізі особливостей функціонування науково-освітнього сектора держави, плануванні повоєнного відновлення України.