Привітання з Новим 2019 роком від колективу кафедри туризму

29.12.2018 | 18:45

Дорогі колеги, студенти, аспіранти, випускники та усі наші підписники! Дякуємо Вам за цей рік, що були з нами! 2018-й рік, Рік Жовтого Собаки, приніс нам чимало здобутків, цікавих проектів та нових зустрічей, і ми сподіваємося, що у наступному 2019-му ми разом із Вами досягнемо нових вершин на науковій ниві та у туристичній стихії, відкриємо нові, незвідані туристичні стежки, матимемо нагоду розширювати нашу діяльність у напрямку міжнародної співпраці та організовуватимемо ще більше цікавих заходів із фахівцями нашої галузі! Наступаючий 2019-й – це Рік Жовтої Свині, і ми дуже сподіваємося, що у наступному році нас завжди буде супроводжувати згуртованість, духовне багатство, ще більше спілкування та тяга до незвіданого! Зичимо Вам усіх благ та чекатимемо на нові зустрічі вже у 2019-му!