Привітання від колективу кафедри туризму заступниці завідувача кафедри менеджменту ЗЕД Інституту екологічної економіки і менеджменту НЛТУ України Евеліні Кульчицькій

15.01.2024 | 17:40
Колектив кафедри туризму вітає доцента, кандидата економічних наук, заступницю завідувача кафедри менеджменту ЗЕД Інституту екологічної економіки і менеджменту НЛТУ України Евеліну Кульчицьку із випуском її доньки Діани –  магістрантки факультету міжнародних відносин. Зазначаємо, що Діана та Евеліна Антоніївна є багаторазовими  учасниками кафедральної міжнародної конференції “Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід”, який щороку організовує кафедра туризму Львівського національного університету імені Івана Франка і  своєю діяльністю роблять значний внесок у розвиток туризму та готельно-ресторанної сфери.
Бажаємо подальшого наукового зростання, цікавих проектів та успіхів.