Прилюдний захист дисертації Яворської Андріани Михайлівни на тему: “Ініціальні ґрунти Верховинського Вододільного хребта Українських Карпат” відбувся 8 вересня 2022 року

09.09.2022 | 09:04

08.09.2022 р. відбувся прилюдний захист дисертації Яворської Андріани Михайлівни на тему:
“Ініціальні ґрунти Верховинського Вододільного хребта Українських Карпат”, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 “Природничі науки” за спеціальністю 103 “Науки про Землю”. Науковий керівник – д. геогр. наук, зав. кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка, проф. Паньків Зіновій Павлович.
На підставі результатів відкритого голосування (одноголосно) та прийнятого рішення спеціалізована вчена рада ДФ 35.051.071 Львівського національного університету імені Івана Франка присуджує Яворській Андріані Михайлівні ступінь доктора філософії з галузі знань 10 “Природничі науки” за спеціальністю 103 “Науки про Землю”.
Щиро вітаємо Андріану Михайлівну і зичимо подальших наукових звершень!!!!!