Проведено науковий семінар на тему: «Філософська суть поняття об’єкта, предмета та категорій в науці»

28.09.2016 | 17:06

26 вересня 2016 р.  кафедрою  раціонального використання природних ресурсів і охорони природи проведено науковий семінар на тему: «Філософська суть поняття об’єкта, предмета та категорій в науці».  Доповідь виголосив д-р філос. наук, проф. Лисий В. П. У семінарі прийняли участь професорсько-викладацький склад кафедр, аспіранти та студенти-магістри груп ГРФМ-61, ГРНМ-51, 52.

Доповідач доступно розкрив ключові питання наукового семінару, зокрема, співрозмірність понять об’єкта, предмета і категорій в науці, пояснив їх сприйняття в різних наукових напрямах та навів чимало переконливих прикладів.   Розуміння цих понять слугує базою наукових досліджень під час виконання курсових, дипломних і магістерських робіт, а також кандидатських і докторських дисертацій. В обговоренні виступили доц. Ф. Я. Кіптач і проф. М. М. Назарук . Керівник семінару професор Назарук М.М. висловив щиру подяку за цікаву доповідь професору Лисому В.П., а учасникам семінару – за активну участь  у  дискусії.