Професор Мирослав Дністрянський та студенти-магістри обговорили проблеми розширення україномовного середовища в освітній та інформаційних сферах

02.05.2023 | 09:26

Професор Мирослав Дністрянський та студенти, які навчаються на магістерській освітньо-професійній програмі “Середня освіта” (Географія), 1 травня 2023 року обговорили проблеми розширення україномовного середовища в освітній та інформаційних сферах.
Спираючись на статистичні джерела, студенти відзначили деяке зростання кількості учнів, які навчаються українською мовою в середніх школах. Водночас залишається низькою частка україномовної періодики. Невідповідно представлена ще українська мова в книговиданні, українському сегменті інтернету.
Студенти обґрунтували конкретні пропозиції подальшого утвердження української мови для потреб культурно-ментальної інтеграції українського суспільства.