Завідувач кафедри географії України проф. Р. Лозинський дав інтерв’ю українській службі Польського радіо у Варшаві з актуальних питань повоєнної відбудови міст України

23.05.2023 | 11:24

У понеділок 22.05.2023 р. завідувач кафедри географії України проф. Р. Лозинський дав інтерв’ю українській службі Польського радіо у Варшаві, що стосувалося актуальних питань відбудови міст України.
Зокрема, в розмові з кореспонденткою Польського радіо для України Яною Кухар йшла мова про терміни, труднощі й алгоритми повоєнної відбудови міст України, долю цілком, чи майже цілком зруйнованих міст, таких як Бахмут на Донеччині, руйнування архітектурних пам’яток у містах військами Росії – країни агресора, особливості міського планування в України після завершення війни, з врахуванням постійної загрози повторення нападу з півночі.

Розмова прозвучала в ефірі Польського радіо в 19.40 за польським часом.
Послухати інтерв’ю можна за посиланням https://player.polskieradio.pl/kolejka (Ефір 22 травня 2023 р, відтинок часу 19:00–21:00).