Завідувачка кафедри туризму проф. Марта Мальська взяла участь у конференції “Європа Карпат” (Польща)

07.02.2024 | 15:25

з 2 по 5 лютого 2024 року у місті Красічин (Польща) відбувалася конференція “Європа Карпат”, активним учасником якої стала завідувачка кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор економічних наук, професор Марта Мальська.
2 лютого 2024 р. робота секції була спрямована у руслі тематики “Карпати – гори, які об’єднують”.
3 лютого 2024 р. у рамках панелі “Жінки Карпат – жінки успіху” особливо активну участь взяли членкині об’єднання “Жінки Карпат в Україні”.
У своєму панельному виступі Марта Мальська порушила ряд актуальних питань щодо активізації молодих жінок у суспільному русі, росту кваліфікації та їх професійній компетентності.