Про акредитацією освітньо-професійної програми “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (103 Науки про Землю) другого (магістерського) рівня

20.12.2023 | 11:40

Вітаємо науково-педагогічний колектив кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів і географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка з успішною акредитацією освітньо-професійної програми “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (103 Науки про Землю) другого (магістерського) рівня (сертифікат).

Щиро дякуємо за професійну роботу експертної групи та галузевої експертної ради і всім, хто долучився до роботи впродовж розробки і функціонування освітньо-професійної програми, а також за надані пропозиції та рекомендації, спрямовані на подальше удосконалення ОПП.