Представники кафедри туризму взяли участь у міжнародному науково-практичному форумі «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни»

19.04.2023 | 21:12

19 квітня 2023 року розпочав роботу міжнародний науково-практичний форум «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни», організаторами форуму виступили Національний університет «Львівська політехніка», Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола, кафедра туризму.

Форум працює у форматах семінарів за такими актуальними напрямками:

•  «Тенденції розвитку туристичної галузі в умовах війни»;
  •  «Готельний бізнес у військовий період:реалії, проблеми, прогнози»;
  •  «Ресторанні та гастрономічні тренди світу та України».

Форум проходить у дистанційній формі через платформу Zoom.
Викладачі та студенти кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли активну участь у пленарних засіданнях Форуму.

Серед учасників – завідувач кафедри туризму доктор економічних наук М. П. Мальська, доценти А. М. Манько, П. В. Романів, М. І Філь, І. З. Мункачій, А. Т. Грицишин, асистент Ю. І. Жук, ст. викладачі Ю. В Зінько, С. Ф. Благодир, а також студенти ІІ-го курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація М. Анасевич,Боднар Н. І. Бабірад, М. Болкун П. Гусєва, Д. Алексович, Н. Жорова, Є. Кліценко, Х. Лесів (Грт-21); А. Калінська, Д. Мацерук, Я. Мул, Р. Олійник, Д. Пасемко, С. Луцак, А. Молінська, Ю. Панссюк, С. Пелих. ( Грт-22)
У ході обговорення було висвітлено актуальні питання щодо розвитку туризму, рекреації та гостинності в Україні у стані воєнного часу та у пост воєнний період. Також було висловлено актуальні пропозиції щодо ревіталізації галузі.