Практична зустріч серед управлінців в сфері hospitality Gold Start -2

01.02.2023 | 10:57

31 січня 2023 року доценти кафедри туризму к.т.н. Філь Марія Іванівна та к.е.н. Біланюк Ольга Петрівна взяли участь у практичній зустрічі серед управлінців в сфері hospitality Gold Start -2
Серед доповідачів – представники Державного агентства розвитку туризму України, HotelMatrix, SMART Planet та Smart Education Hotel School.

Запрошені гості, що представляють міжнародні компанії: Booking com, E-Cornell, HOSCO, Hotel Stars Union та HACCP.

Управлінці готелів та готельних мереж Hay by Edem Family, Ribas Hotels Group, про відкриття готелів у 2022 році під час війни з презентацію успішних кейсів розвитку готельної індустрії в Україні.

Під час зустрічі обговорено зміни тенденцій; динаміку туристичних потоків; які реформи очікують галузь та в чому можна розраховувати на кооперацію бізнесу та держави з метою швидкого відновлення після нашої Перемоги; проаналізовано ринок та виділено основні тенденції.
Участь викладачів у таких масштабних заходах дозволяє надавати якісну освіту, володіючи актуальною інформацією у сфері hospitality, поєднюючи теоретичні знання та практичний досвід.