Подяка ректора Львівського національного університету імені Івана Франка Дорош Юлії Степанівні

27.10.2022 | 13:38

26 жовтня 2022 р. на урочистому засіданні Вченої Ради Університету відзначено кращих працівників з нагоди Дня Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зокрема, Подякою ректора за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у професійній діяльності нагороджено фахівчиню сектору адміністрування освітніх систем Центру підтримки студентських сервісів, асистентку кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Дорош Юлію Степанівну!

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій щиро вітає із заслуженою відзнакою Дорош Ю.С. та бажає енергії та натхнення до нових успіхів!

Пишаємося, що у нашому колективі працює така здібна, сумлінна і креативна колега!