07.07.2022 | 10:11

фото Подяка працівникам кафедри туризму від командування 21 механізованої роти 106-го батальйону 63-ї Окремої Механізованої БригадиПрацівники кафедри туризму активно підтримують ЗСУ з перших днів війни. Це люди, що розуміють, співпереживають і сприймають потреби української армії як свої власні.
Недарма кажуть – справжні гарні почуття проявляються у діях.
Викладачі кафедри постійно підтримують 63-тю Окрему Механізовану Бригаду – закуповують необхідні продукти харчування для наших захисників, засоби дезинфекції та інші необхідні у нелегкому військовому побуті речі. Намагаючись тим самим зробити будні військових хоч трохи світлішими і святковішими працівники кафедри, перебуваючи на науковому фронті, наближають нашу спільну ПЕРЕМОГУ.

Нещодавно командир 21 механізованої роти 63-ї Окремої Механізованої Бригади офіційно висловив подяку кафедрі туризму за її волонтерські ініціативи.
Дуже приємно знати, що можемо принести дещицю свого тепла і патріотизму на користь української армії. Особливо трепетно те, що серед українських військових служать мужні, сміливі мудрі люди, які вміють цінувати барви життя і щиро тішитись кожній миті: бачити квіти серед руїн; зачаровуватися співом птахів у паузах між обстрілами; шепотіти найщиріші молитви, які Бог неодмінно скоро почує.
Нехай Бог береже Вас, наші сталеві незламні янголи з найдобрішими у світі серцями!

Слава Україні !!!