Англомовний семінар «People/Talent Management: The Everchanging Environment For Recruitment, Retention And Productivity For Hospitality And Tourism» від бізнес-коуча Adrian Barsby з Великої Британії (Manchester Metropolitan University)

26.10.2023 | 11:03

Науковці кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій – зав.кафедри, к.г.н. Пандяк І.Г., к.е.н. Кушнірук Г.В., к.т.н. Майкова С.В., к.т.н. Маслійчук О.Б., к.е.н. Паук О.Є. та старший викладач Максимець О.Б. – пройшли навчання англомовного семінару «People / Talent Management: The Everchanging Environment For Recruitment, Retention And Productivity For Hospitality And Tourism», який провів 18 жовтня 2023 року лектор – бізнес-коуч Adrian Barsby з Великої Британії (Manchester Metropolitan University).
Adrian Barsby представив усі аспекти управління персоналом і талантами в індустрії гостинності та туризму.
Захід відбувся за сприяння кафедри Готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету. Науковці отримали сертифікати.
Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює велику подяку кафедрі готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету, к.т.н., доц. Катерині Федосовій, лектору за навчання та плідну співпрацю!