12 квітня 2023 року викладачі й студенти кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів з нагоди тридцятиріччя заснування кафедри заклали парк у м. Пустомити

13.04.2023 | 09:18

12 квітня 2023 року викладачі й студенти кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів за сприяння й участі представників Пустомитівської територіальної громади висадили кілька десятків саджанців модрини європейської, дуба черешчатого, сосни чорної та липи вузьколистої на вулиці В. Зейлика у місті Пустомити.

Акцію проведено з нагоди тридцятиріччя заснування кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Водночас ця акція є символічною та сприятиме надалі розвитку рекреаційної зони поблизу джерела.

Дуже дякуємо усім хто долучився до цієї надзвичайно корисної та потрібної справи. Ви СУПЕР!!!!!