Студентка групи ГРФУ-11 Ожух Лілія (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) побувала у м. Гронінген на конгресі EGEA – Європейської асоціації студентів-географів

15.04.2024 | 17:44

У м. Гронінген (Нідерланди) відбувся черговий конгрес EGEA (European Geography Association) – асоціації, яка заохочує європейських студентів та молодих географів долучатися до географії через практичний досвід навчання.

Учасницею конгресу була студентка групи ГРФУ-11с Лілія Ожух (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”).
Для учасників конгресу було організовано різноманітні навчальні заходи: лекцію в університеті Гронінгена (заснованому в 1614 р.), екскурсію містом із відвідинами промислової гавані Eemshaven і електростанції RWE й ін.
За результатами конгресу студентку групи ГРФУ-11с Лілію Ожух обрано контактною особою Львівського осередку EGEA в Україні.