09.11.2023 | 15:40

9 листопада 2023 р. викладачі географічного факультету д.г.н., доц. Іван Круглов і асист. Любов Котик взяли участь у семінарі-практикумі організованому Малою Академією Наук на тему: “Особливості організації науково-дослідницької діяльності учнів у сучасних умовах”.

У рамках семінару-практикуму викладачі долучилися до праці у відділенні Наук про Землю, де прослухали доповіді на тему переваг і недоліків конкурсних робіт за секціями МАН (“Гідрологія”, “ГІС та ДЗЗ”), ознайомилися з напрацюваннями з проблематики вивчення клімату в Україні та актуальних проблем наук про Землю, взяли участь у плідній дискусії на тему “Організація дослідницької діяльності учнів: сучасні виклики”.