В рамках курсу “Організація туристичних подорожей” пройшла зустріч студентів першого курсу кафедри туризму спеціальності 242 “Туризм” зі стейкхолдером

27.02.2023 | 15:01

24 лютого 2023 року в межах предмету “Організація туристичних подорожей”, викладач доц., к.е.н. Біланюк О.П., відбулась зустріч студентів першого курсу кафедри туризму спеціальності 242 “Туризм” зі стейкхолдером, представником туристичного оператора “Відвідай” – п. Оленою.
На зустрічі обговорено: заснування, діяльність та розвиток туроператора “Відвідай”, структуру компанії, основні напрямки та тури, особливості організації туристичних подорожей, туристичні потоки, перспективи розвитку туризму в Україні.

Ми дякуємо туроператорові “Відвідай” за натхненну зустріч та популяризацію українського туристичного продукту.