Онлайн-зустріч студентів кафедри туризму із засновником мережі готелів Артуром Лупашко

30.09.2021 | 15:31

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч, організована доц. Біланюк Ольгою Петрівною,  студентів кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка з Артуром Лупашко (СЕО та засновником мережі готелів Ribas Hotels Group, членом соціальної організації Odessa Business Club і співзасновником організації Ukrainian Hotel & Resort Association).

На зустрічі студенти ознайомились з готельною мережею Ribas Hotels Groups, з  управлінськими рішеннями та принципами компанії, основами сервісу, клієнтоорієнтованості та дізнались про особистий розвиток  засновника компанії, оцінили майбутню перспективу працевлаштування.
Дякуємо Вам, Артуре, за  неймовірну цікаву зустріч, за щирість, відвертість та за Вашу рушійну силу.
Надіємось на подальшу спільну співпрацю!