Онлайн – тренінг для студентів 1 курсу кафедри туризму на тему: “Як адаптуватись першокурснику в університеті?”

30.09.2022 | 11:00
Доцент кафедри туризму Філь М. І.  – порадник 1 курсу, групи – 11с, спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 29.09.2022 року провела онлайн – тренінг для студентів на тему: «Як адаптуватись першокурснику в університеті?». Початок онлайн – тренінгу 17.00-18.30 год, у програмі «Тімс». Тривалість – 1,5 години.
  Тренінг надав можливість ознайомити cтудентів із такими питаннями:
  • форми роботи для успішної адаптації;
  • загальні поради студентам щодо інтеграції;
  • роботи в аудиторії; написання контрольних, звітів, екзаменаційних робіт;
  • практичні рекомендації для адаптації студентів-першокурсників.
     Обговорювались питання щодо дистанційного навчання без стресу; про знаходження безпечних місць – укриття географічного факультету під час повітряної тривоги; епідеміологічні заходи під час пандемії. Було висвітлено питання про значення декларації академічної доброчесності та силабуси; а також розкрито основні поняття та відмінності здобуття навичків Hard Skills, Soft Skills під час студенських років.
«Вища освіта – це про ідентичність і патріотизм» (А. Буденко).
«Майбутнє вже не те, що було раніше» (Поль Валері).