Обговорення ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель” та ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” із стейкхолдером

05.11.2021 | 11:42

04 листопада на кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів відбулося обговорення ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель” (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (другого (магістерського) рівня вищої освіти) із стейкхолдером, завідувачем кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського національного аграрного університету, доктором біологічних наук, професором Гнатівим Петром Степановичем. Упродовж зустрічі висвітлено проблемні моменти ОПП, передусім поліпшення методичного забезпечення та освітнього фокусу ОПП, а також впровадження нових вибіркових дисциплін тощо.