Обговорення методики визначення регіональних полюсів зростання: участь доц. Ірини Гудзеляк

13.11.2021 | 20:26

Доцент кафедри економічної і соціальної географії Ірина Гудзеляк взяла участь в обговоренні методики визначення регіональних полюсів зростання в рамках роботи над програмами регіонального розвитку Державної стратегії регіонального розвитку на 2021‒2027.

Зустріч організована фахівцями Проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (Support to Ukraine’s Reforms for Governance) за участі представників Міністерства розвитку громад та територій України, фахівців економіко-географів з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Інституту географії НАН України.

Після обміну думками стосовно принципів відбору критеріїв для визначення полюсів економічного зростання відбулась цікава дискусія щодо оцінки перспективних полюсів росту в Черкаській та Чернігівській областях.