Навчально-пізнавальна екскурсія студентів першого і другого курсів географічного факультету у мальовничі куточки Передкарпаття і Карпат

01.05.2023 | 11:17

29 квітня 2023 року під керівництвом доцента кафедри геоморфології і палеогеографії Яцишина Андрія Михайловича відбулась навчально-пізнавальна екскурсія за маршрутом Львів – Самбір – Хирів – Старий Самбір – Самбір – Львів.
В екскурсії взяли участь студенти першого і другого курсів географічного факультету спеціальностей Географія, Науки про Землю, Природничі науки, Середня освіта.

Студенти відвідали мальовничі куточки Передкарпаття і Карпат, побували на відслоненнях морських і континентальних відкладів. Завдяки екскурсії студенти набули певних практичних навичок проведення геологічних і геоморфологічних досліджень, розширили свої знання про природу рідного краю, ознайомились з геотуристичним потенціалом цього регіону Львівщини.