Навчальні екскурсії студентів у рамках курсу “Управління просторовим розвитком”

27.10.2022 | 15:37

Упродовж вересня-жовтня студенти ГрФ-31с і ГрФ-32с у рамках курсу “Управління просторовим розвитком” взяли участь у низці навчальних екскурсій, організованих доценткою Галиною Лабінською.
Студенти мали змогу простежити зміни у міському просторі міста Львова: на прикладах реновації вулиць і площ (площа Святого Юра, вул. Озаркевича, площа Стефана Яворського, вул. Руданського), на виразно сформованому запиті містян і гостей міста у сучасних громадських просторах (Вірменський дворик, пасаж Андреоллі, площа Євгена Маланюка з пам’ятником Францу Ксаверу Моцарту, площа Коліївщини, площа Данила Галицького з пам’ятником Юрію Кульчицькому, площа Шашкевича з Пам’ятником жертвам комуністичних злочинів), на взірцях реалізованих проектів громадської участі (фонтан Водолій та криниця з левами на вул. Коперника); а також відчути вагому роль публічних просторів (відвідини музею Тюрма на Лонцького) у формуванні айдентики міста.