Навчальні екскурсії студентів кафедри географії України з дисципліни «Географія Львова»

08.12.2023 | 13:46

У першому семестрі 2023/2024 н. р. під час вивчення дисципліни “Географія Львова” доцентка кафедри географії України Оксана Склярська провела декілька навчальних екскурсій для студентів II курсу бакалаврату, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток” (група ГРФУ-21).
Під час мандрівок Львовом студенти закріпили отримані на лекціях знання про історико-географічні особливості формування території міста, вивчали визначні культурні пам’ятки різних епох і архітектурних стилів, простежували сучасні тенденції просторового розвитку міста.
Вони відвідали район Підзамче, ознайомились з результатами реконструкції вул. Б. Хмельницького та вул. Т. Шевченка, побачили нові квартали щільної забудови та облаштування громадських просторів в районах новобудов, вивчали реалізовані проєкти транспортних розв’язок (квазікільце вул. Левандівська – Шевченка), приклади ревіталізації занедбаних промислових територій у формі нових ЖК та артцентрів (KIVSH, ЖК Шенген, ЖК Семицвіт, Jam Factory Art Center).

Навчальні екскурсії вагомо посприяли набуттю студентами професійних компетентностей, передбачених освітньою програмою, завдяки реалізації дидактичних принципів зв’язку навчанням із життям і наочності.