Навчальна практика студентів 1 курсу спеціальності 181 Харчові технології

03.07.2023 | 15:28

Навчальна практика триває у студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 181 Харчові технології. У межах практики студенти знайомляться з особливостями організації та діяльності підприємств сфери харчування.

Пізнавальним для студентів стало відвідування 25 червня 2023 р. студентської їдальні та буфету Львівського національного університету імені Івана Франка. Директор їдальні, п. Марія Михайлівна Федевич провела для студентів змістову екскурсію, ознайомила з технічним обладнанням закладу, особливостями організації виробничого процесу, специфіки укладання сезонного меню, закупівлі продуктів у постачальників, організації обслуговування відвідувачів тощо.

Студенти у межах екскурсії набули професійні навички, а також з допомогою керівників практики – доц. О. Склярська, асист. Л. Котик – розвинули навички комунікації та самопрезентації.