Міжнародна програма підвищення кваліфікації “English-language Academic Communication” доцентки кафедри географії України Галини Лабінської

26.06.2022 | 00:20

Викладачка кафедри географії України – доц. Галина Лабінська успішно завершила міжнародну програму підвищення кваліфікації “English-language Academic Communication”, реалізовану Центром англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки House of Europe.
Учасники Програми – представники 18 факультетів Львівського університету, Києво-Могилянської академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова – пройшли навчання на трьох модулях програми з 15 квітня по 15 червня 2022р. для отримання сертифікату (6 кредитів ЄКТС).
Лекторами Програми стали викладачі факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка, запрошені професори Бристольського університету (Велика Британія), Штутгартського університету (Німеччина), Жешувського університету (Польща) та Західного університету Тімішоари (Румунія).
Усі лекції та мовні майстерні провадилися виключно англійською мовою, учасники мали доступ до спеціально розроблених матеріалів, а також працювали в індивідуальному форматі з тьюторами.