12 травня 2021 року відбудеться наукова інтернет-конференція студентів і аспірантів “Горизонти ґрунтознавства”

09.04.2021 | 15:48

Запрошуємо взяти участь у науковій інтернет-конференції студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства», яка відбудеться 12 травня 2021 року у форматі он-лайн на платформі ZOOM. До участі у конференції запрошуються студенти й аспіранти, а також молоді вчені.
Робочі мови конференції: українська, англійська.

Тематика конференції:
• ґенеза і географія ґрунтів;
• екологія ґрунтів;
• проблеми збалансованого використання й охорони ґрунтів;
• ґрунтові, земельні ресурси та їхня оцінка;
• сучасний стан землекористування.
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції, а також розміщені на web-сторінці факультету.

Оргкомітет:
Біланюк Володимир Іванович – голова оргкомітету, декан географічного факультету
Вус Ігор Теодорович – начальник управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури і земельних відносин
Паньків Зіновій Павлович – завідувач кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, професор
Позняк Степан Павлович – професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів
Кирильчук Андрій Андрійович – професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів
Ямелинець Тарас Степанович – доцент кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів
Зюзін Святослав Юрійович – голова товариства студентів та аспірантів географічного факультету
Вітвіцький Ярослав Йосипович – аспірант кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів

Відповідальний секретар:
Телегуз Олексій Гнатович – доцент кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів;
тел.: +380506737560 (Telegram); oleksiy.telehuz@lnu.edu.ua

Адреса оргкомітету: кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів, к. 100, вул. П. Дорошенка, 41, м. Львів, 79000, Україна e-mail:  kfgeogrunt@lnu.edu.ua

Контактні особи:

Паньків Зіновій Павлович – завідувач кафедри; zpankiv@gmail.com  тел. роб.: (+38032)2394749; моб.:+380677618237

Наконечний Юрій Ігорович      +380632992508;   yuriy.nakonechnyy@lnu.edu.ua

Гнатишин Галина Богданівна  +380504314080;  halyna.hnatyshyn@lnu.edu.ua

ПОРЯДОК УЧАСТІ В РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в роботі конференції необхідно до 12 квітня 2021 р. надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог, на електронну адресу кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів (назва файлу – за прізвищем першого автора). Стаття повинна відповідати тематиці конференції та бути оформленою відповідно до вимог. Після прийняття статті (про що автор буде повідомлений електронним листом) необхідно сплатити організаційний внесок – 150 грн.

Вимоги до оформлення статті