Нагородження студентів кафедри туризму за участь у міжнародному проекті

27.09.2018 | 16:22

Згідно програм навчальних практик, студенти 2-3 курсів спеціальності «Туризм» приймали участь у міжнародному проекті «Przemiany przestrzenne uzdrowisk Ukraińskich Beskidów Wschodnich w latach 1827–2017. Ujęcie modelowe.»(«Просторові зміни українських курортів Східних Бескидів у 1827-2017 роках) під керівництвом д-ра Лукаша К’юріні-Поплавського, Лодзинський університет, Польща (dr. Łukasz Quirini-Popławski, Uniwersytet Łódzki, Polska).Перед студентами було поставлено завдання дослідження та ознакування об’єктів інфраструктури курортів Східних Бескидів згідно їхніх актуальних призначень, виявлення змін відносно архівних карт та визначення перспектив використання об’єктів інфраструктури для потреб туризму сьогодення. Робота над ознакування проводилась за допомогою сучасних інформаційних технологій з використанням середовища ArcGIS. Після збору інформації проводилися презентації опрацьованого матеріалу та дискусійні семінари.

12 вересня 2018 р. на засіданні кафедри туризму завідувачем кафедри проф. Мальською М.П. було нагороджено почесними грамотами студентів 2-х та 3-х курсів кафедри спеціальності «Туризм» за активну участь у міжнародному проекті.