23.11.2021 | 13:47

23 листопада 2021 року о 12 годині на кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів відбулася онлайн зустріч із роботодавцем, директором Львівської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»  Демчишиним Анатолієм Михайловичем.
Здійснено обговорення проблемних питань з ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель” (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (другого (магістерського) рівня вищої освіти). А.М. Демчишин висловив свої пропозиції щодо оновлення ОПП шляхом розширення спектру дисциплін  у галузі ГІС-технологій та моніторингу ґрунтів.