Участь доцентки кафедри географії України Галини Лабінської у Lviv Urban Forum

03.07.2024 | 13:59

27–29 червня 2024 р. доцентка кафедри географії України Галина Лабінська узяла участь у другому Lviv Urban Forum, його різноманітних заходах: воркшопах, урбан-вилазках, лекціях і відкритих дискусіях.
Зокрема, 27 червня вона стала учасницею воркшопу на тему: “Застосування нового методу планування економічного розвитку міст “Дієшляхи економічного зростання”, яку у великій сесійній залі Львівської міської ради провела Інна Могилат – національна консультантка з питань економічного зростання. По обіді, уже на новій локації, вона прослухала низку лекцій від європейських урбаністів і головних архітекторів. Вечір відкриття форуму проходив під гаслом “Принципи відповідальності”.
Ранкова сесія другого дня Форуму мала названу “Бути відповідальними на національному рівні”; обідня сесія була розділена на два блоки – “Доступне житло“ (модератор Павло Федорів, дослідник житлової політики) і “Розвиток громад” (модераторка Марія Грищенко, співзасновниця бюро партисипативного планування). У післяобідній сесії учасникам також запропонували два блоки, з яких особливий інтерес викликав блок “Уможливити зміни” (модератор Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова). Увечері учасники Форуму мали нагоду взяти участь у публічному діалозі, нетворкінгу “Розвиток громад: пошук балансу в умовах війни” (модератор Юліан Чаплінський).
Не менш насиченим видався і третій день Lviv Urban Forum. Ранкова сесія “Переосмислюючи звичне” особливо запам’яталася виступом Карстена Пальсона, автора відомого двотомника “Європейський шлях відбудови міст”. Блок “Молодь переосмислює місто” за модераторства Марічки Закалюжної (координаторки Lviv Urban Forum), а також панельна дискусія “Архітектурні виставки як інтервенції” (модераторка Ірина Мірошникова, партнерка архітектурного офісу ФОРМА, співзасновниця Павільйону культури) відбувалися під час післяобідньої сесії третього дня.
Приємним бонусом участі у Форумі стала акція видавництва DOM Publishers, відповідно до якої кожен з учасників мав можливість отримати подарунок – дві книги архітектурно-містобудівної тематики відмінної поліграфії.